Z wizytą w Przedszkolu Miejskim

W dniu 31 marca wszyscy uczniowie klas I wraz ze swymi wychowawczyniami udali się do Przedszkola Miejskiego w Dynowie na przedstawiany dla nich spektakl pt.” Porady Wróżki Dobrej Rady”. Tam zostali mile zaskoczeni wspaniałą grą aktorską ich młodszych koleżanek i kolegów z grupy „ Zajączki”. Młodzi aktorzy zaprezentowali się wyjątkowo. Do widzów skierowali wiele życiowych rad dotyczących między innymi zdrowego odżywiania, higieny osobistej, właściwego zachowania itp. Przedstawienie ubogacone zostało wieloma pięknie śpiewanymi piosenkami a także tańcem. Całość dopełniły wyjątkowo prezentujące się stroje aktorów oraz tematycznie dopracowana scenografia. Występ bardzo się podobał czego dowodem były wielokrotnie powtarzane gromkie brawa widzów.

Składamy serdeczne podziękowanie Pani Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Dynowie- Renacie Pyś za zaproszenie na spektakl. Paniom wychowawczyniom oraz innym Paniom zaangażowanym w przygotowanie występu składamy serdeczne gratulacje realizacji tak wspaniałego przedsięwzięcia.  Dzieciom gratulujemy talentu aktorskiego oraz życzymy dalszych sukcesów i rozwoju.