Rejonowe Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych – Kolbuszowa 17.04.2023 r.

W niesprzyjających warunkach atmosferycznych,opadach deszczu i lekkim chłodzie przyszło rywalizować naszym dwóm drużynom w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w drużynowych biegach przełajowych.

Grupa młodsza a więc roczniki 2012-13 zajęła ostatecznie 2 miejsce awansując tym samym do Finału Wojewódzkiego.

Również indywidualnie zdobyliśmy miejsca na podium :

Wojciech Mnich -1 miejsce

Iwo Gmyrek – 2 miejsce

Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie:

Wojciech Mnich,Ivan Lazarevic, Piotr Domin,Bartosz Martowicz,Miłosz Trybalski,Jakub Łach, Kacper Wójcik, oraz Iwo Gmyrek, Tymon Gmyrek, Eryk Mehmedovic, Filip Łybacki, Tymoteusz Telega, Jakub Szczawiński

Uczniów do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz

Drużynowo-indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy Bratkowice 14.04.2023 r.

14 kwietnia w Bratkowicach odbył się finał powiatu rzeszowskiego w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 6 ekip w 3 kategoriach wiekowych (roczniki 08-09,10-11,oraz najmłodsi czyli 12-13). Zawody przeprowadzone były osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców na dystansach 600,800,oraz 1000 metrów. Do zawodów rejonowych awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej kategorii.Najlepiej zaprezentowali się chłopcy najmłodsi oraz z klas 5-7 którzy wygrali rywalizację i awansowali do kolejnego etapu.Pozostali reprezentanci również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zajmując 3 miejsca( najstarsze kategorie dziewcząt i chłopców). Oprócz tego indywidualnie najlepsi okazali się Iwo Gmyrek oraz Wojciech Mnich a drugie miejsca zajęli Tymon Gmyrek oraz Ivan Lazarevic. Do zawodów uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Panowie Radosław Telega (drużyny dziewcząt) oraz Damian Chudzikiewicz (chłopcy).