Dzień Dziecka 2023

1 czerwca to dzień w kalendarzu, w którym przypada święto wszystkich Dzieci. W tym roku miejscem tradycyjnych zawodów sportowych był Parki Miejski przy ul. Dworskiej. Dzieci i młodzież rywalizowali w biegu po alejkach parkowych, chłopcy zmierzyli się w konkurencjach Turbo Kozaka. Do rywalizacji przystąpiło blisko 200 uczniów naszej szkoły. Fundatorem nagród była Rada Rodziców oraz UKS Pogórze, który pozyskał środki z Urzędu Miasta Dynowa na zadania publiczne realizowane na rok 2023.

Podsumowano także rywalizację majową w konkursie kroków „Aktywna majówka”. Nagrodzono dziesięciu uczniów z największą łączną miesięczną liczbą kroków. Oto pierwsza trójka: Wiktor Potoczny, Julia Potoczna, Kinga Bielec.