Dzień Mamy i Taty

6 i 7 czerwca klasy I-III wraz z wychowawczyniami prezentowały części artystyczne dla swoich Rodziców. Hasłem tegorocznego święta Rodziców było „Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata … Nie zabrakło wierszy, piosenek, odgrywanych scenek z życia codziennego oraz konkursów, w których zaprezentowali się także Rodzice.

Finał wojewódzki IMS w lidze lekkoatletycznej

Ostatni finał wojewódzki w którym uczestniczyli nasi uczniowie to Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w lidze lekkoatletycznej. Świetna pogoda przywitała naszą drużynę na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli co pozwoliło uzyskać kilka rekordów życiowych naszych uczniów.

Ostatecznie zajmujemy 8 miejsce na ponad 20 drużyn i w dobrych humorach wracamy do Dynowa.

Skład naszej drużyny:

Franek Drewniak,Jerzy Gaweł,Kacper Łach, Olivier Piskorek,Radek Pleśniak, Patryk Maziarz,Patryk Marszałek,Filip Wyskiel, Dawid Lichota,Witold Trześniowski,Kamil Liro,oraz Kuba Kędzior.

Zawodników przygotował Pan Damian Chudzikiewicz.

Czas na wycieczki klasowe

W dniach 29 – 31.05 uczniowie klasy 6b wzięli udział w wycieczce do Wysowej i Krynicy Zdroju. Podczas trzydniowego wyjazdu poznawali i podziwiali (przy pięknej pogodzie) atrakcje turystyczne Pogórza Dynowskiego, Beskidu Niskiego oraz Beskidu Sądeckiego. Na trasie wycieczki znalazły się rezerwat przyrody „Prządki”, zamek Kamieniec, pięknie położone uzdrowiska Wysowa i Krynica-Zdrój.

Uczniowie podziwiali piękno krajobrazu odwiedzanych miejsc, wspaniałe cerkwie i kościoły, parki zdrojowe, zdobyli  górę Jawor a także wjechali kolejką na górę Parkową.Dużo radości wywoływały dodatkowe atrakcje, które szczególnie integrowały uczniów np. park linowy, boiska, zjeżdżalnie, sala gier.

Wypoczętym i zrelaksowanym uczniom łatwiej teraz pokonać ostatnia prostą przed wakacjami.