Konkursy kuratoryjne

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony” – Stefan Żeromski.

                                            

Brawo Ósmoklasiści!!!

Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym troje naszych uczniów z klasy
8 A zostało finalistami konkursów kuratoryjnych. Liwia Skubisz otrzymała ten zaszczytny tytuł z języka polskiego, a Artur Gratkowski oraz Ivan Lazarevic z matematyki. Wspomniani uczniowie z dużym zaangażowaniem przygotowywali się do kolejnych etapów konkursów, które wymagały od nich ciężkiej i systematycznej pracy. Jesteśmy pewni, że swoją postawą zainspirują swoich kolegów, którzy w przyszłym roku powiększą grono zwycięzców z naszej szkoły.

Liwię przygotowywała do konkursu p. Jolanta Bielec, natomiast Artura i Ivana –
p. Adam Jagusztyn.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!