Witaj szkoło!!!

Z radością i optymizmem zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Cieszymy się, że po długotrwałym okresie nauki zdalnej uczniowie i nauczyciele wracają do swoich szkolnych obowiązków. Wiemy, jak ważny dla rozwoju intelektualnego i społecznego młodego człowieka jest bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz możliwość przebywania w grupie rówieśniczej. W nowym roku szkolnym w murach naszej szkoły będzie się uczyć 520 uczniów, w 22 oddziałach klasowych. Serdecznie witamy 80 pierwszoklasistów, którzy zostali podzieleni na 4 oddziały klasowe. Gośćmi na rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022 byli: Burmistrz Miasta Dynowa Zygmunt Frańczak oraz proboszcz parafii dynowskiej Ks. prał. dr Norbert Podhorecki. Nowymi nauczycielami będą Ks. mgr Patryk Szałaj oraz Justyna Bułdys.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy wszystkim uczniom, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech szkoła będzie dla Was także miejscem radości i wielu przyjaźni.

Szanownej Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy, by był to rok spokojnej, stacjonarnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Rodzicom zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością ich dzieci.

Fot. R. Telega