Spotkanie z aktorem Markiem Pysiem

Zawód, pasja, życie… tylko tyle i aż tyle potrzeba by w pełni określić czym jest aktorstwo dla Pana Marka Pysia. O swojej miłości do teatru, filmu oraz  do gry aktorskiej opowiadał uczniom klas I-III podczas spotkania, które miało miejsce w naszej szkole w dniu 7 marca. Młodzi słuchacze zachwycali się opowieściami gościa na temat Jego doświadczeń aktorskich. Słuchali o  kreowaniu różnych osobowości, odgrywaniu określonych ról oraz o wielu innych aspektach bycia aktorem.  Uczestniczyli w mini warsztatach aktorskich. Pod nadzorem Pana Marka pracowali nad intonacją i emisją głosu, wyrażaniem emocji a także „ wczuwaniem się ” w konkretne role.  Rozmawiali na temat obsady aktorskiej i technicznej w teatrze. Wizyta Pana Marka bardzo im się podobała. Na koniec nasz Gość otrzymał od uczniów kwiaty będące wyrazem wdzięczności za tak wspaniałe spotkanie.

Organizatorki przedsięwzięcia Pani L. Wandas, A. Kędzierska, W. Potoczna, J. Bułdys oraz M. Gwóźdź poprosiły o pamiątkowe zdjęcie. Dzięki niemu wielokrotnie powrócimy pamięcią do tych mile spędzonych chwil.