Wigilia szkolna

W ostatnim dniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w 2023 r. w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Inaczej niż w ubiegłych latach, bo w stołówce szkolnej, o wyznaczonej godzinie gromadziły się poszczególne klasy by wspólnie zasiąść do wigilijnego posiłku. Wydano ponad 400 zestawów wigilijnych. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych Pań, które swą pracą pozwoliły nam poczuć magię świąt Bożego Narodzenia❤️

Szopki Bożonarodzeniowe

Tradycje pięknych świąt Bożego Narodzenia lubi każdy. Po raz kolejny klasa 3a własnoręcznie wykonała bożonarodzeniowe szopki. Dzieci z wielką radością     i dużym zaangażowaniem przygotowywały figurki, choinki, zwierzątka oraz stajenkę. Do przygotowania szopek użyły filcu, patyczków, orzechów, kuleczek  styropianowych, deseczki oraz wielu ozdób. Trzeba przyznać, że wyglądają zjawiskowo. Dzieci zaniosły swoje dzieła do swoich domów wraz z życzeniami świątecznymi dla rodziców.