XXVII Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 27 stycznia w Liceum Ogólnokształcącym im. komisji Edukacji Narodowej w Dynowie odbył się organizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Dynowie  XXVII Dynowski Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wszyscy uczestnicy konkursu pięknie śpiewali wybrane przez siebie kolędy i pastorałki. Naszą szkołę w konkursie prezentowali następujący uczniowie:

Soliści kategoria klas I-IV:  Zuzanna Jurasińska, Sandra Jarema, Zuzanna Flisak, Karolina Halko, Maja Wolańska.

Zespoły klas I-IV: Zespół „ Gwiazdeczki”: Martyna Buczyk, Antonia Chyłek, Zuzanna Jurasińska, Amelia Niedzielska

Opiekunami muzycznymi uczniów byli: Justyna Bułdys, Jakub Trybalski ,Magdalena Gwóźdź.

Jury w składzie: Samuela Łach, Grażyna Malawska, Daniel Maziarz przyznało wyróżnienia oraz wyłoniło zwycięzców konkursu.

Wśród naszych uczniów wyróżnienie uzyskała Zuzanna Flisak ( kl. IV a, opiekun Jakub Trybalski) oraz zespół: „Gwiazdeczki” : Martyna Buczyk, Antonia Chyłek, Zuzanna Jurasińska, Amelia Niedzielska ( kl. 2 c, opiekun Magdalena Gwóźdź)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknego wykonania kolęd.