Finały powiatu Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

13 i 15 lutego w halach w Dynowie i Błażowej miały miejsce finały powiatu rzeszowskiego w kategorii Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

SP Błażowa, SP Dynów, SP Głogów Małopolski oraz SP Wólka Podleśna przystąpiły w dniu 13 lutego br. do finału powiatu w kategorii młodszej w piłce ręcznej dziewcząt. Rywalizowano systemem każdy z każdym.

WYNIKI ZAWODÓW:

Głogów Młp. – Dynów 2:14

Błażowa – Wólka Podleśna 12:1

Głogów Młp. – Wólka Podleśna 12:3

Dynów – Błażowa 10:6

Głogów Młp. – Błażowa 0:18

Dynów – Wólka Podleśna 18:0

Klasyfikacja końcowa:

1. SP1 Dynów

2. SP Błażowa

3. SP Głogów Małopolski

4. SP Wólka Podleśna

Awans do zawodów rejonowych: SP1 Dynów

Trenerem zespołu jest p. Anna Martowicz. Serdeczne gratulacje!!!

Dwa dni później w Błażowej 15 lutego swój finał powiatu mieli chłopcy. Do rywalizacji zgłosiły się szkoły : SP Błażowa, SP Dynów, SP Głogów Małopolski oraz SP Stobierna. Zawody wygrali gospodarze SP Błażowa. Reprezentacja naszej szkoły wygrywając 2 mecze zajęła drugie miejsce zdobywając tytuł wicemistrza powiatu rzeszowskiego.

Wyniki końcowe:

1. SP Błażowa

2. SP 1 Dynów

3. SP Głogów Młp

4. SP Stobierna

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Mateusz Mudryk, Franciszek Toczek, Gabriel Łaś, Bartosz Martowicz, Jakub Łach, Jakub Szczawiński, Tymon Gmyrek, Iwo Gmyrek, Olivier Kustra, Tymoteusz Telega, Tomasz Pieczonka, Ksawery Baran.

Drużynę do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz.