Powiatowe drużynowe biegi przełajowe

Pierwsze w tym roku kalendarzowym zawody lekkoatletyczne w otwartym terenie odbyły się w Bratkowicach koło Rzeszowa. Były to powiatowe drużynowe biegi przełajowe. Zawody odbywały się w 3 kategoriach wiekowych zarówno dziewcząt jak i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 2 drużyny dziewcząt ( klasy 5-6 oraz 3-4) i 3 drużyny chłopców we wszystkich kategoriach.

Po emocjonującej walce komplet drużyn męskich zakwalifikował się do kolejnego etapu- zawodów rejonowych.

Drużyny dziewcząt również spisały się bardzo dobrze zajmując miejsca tuż za podium (4,5).

Wyniki chłopców w kategorii igrzysk dzieci klas 3-4:

-I miejsce 🥇 drużynowo PSP Nr1 w Dynowie

Indywidualnie:

-I miejsce🥇 Jacek Potoczny

-II miejsce 🥈Tymoteusz Telega

-III miejsce 🥉Jakub Szczawiński

-I miejsce 🥇 drużynowo PSP Nr1 w Dynowie

Indywidualnie:

– I miejsce 🥇 Iwo Gmyrek

-II miejsce 🥈 Ksawery Baran

Klasy 7-8 :

-II miejsce 🥈drużynowo PSP Nr1 w Dynowie

Indywidualnie;

-III miejsce 🥉Ivan Lazarevic

Reprezentacja drużyn chłopców: klasy 3-4:

Dobosz Mikołaj, Telega Tymoteusz, Mudryk Mateusz, Szczawiński Jakub, Potoczny Jacek, Kijowski Franciszek.

Klasy 5-6:

Baran Ksawery, Martowicz Bartosz, Domin Piotr, Gmyrek Iwo, Gmyrek Tymon, Łaś Gabriel.

Klasy 7-8:

Mnich Wojciech, Lazarevic Ivan, Pleśniak Radosław, Wójcik Kacper, Maziarz Patryk, Kędzior Jakub.

Drużyny chłopców do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz.

Reprezentacja dziewcząt klasy 3-4: Baran Lena, Boczar Wiktoria, Flisak Zuzanna, Szostek Maja, Wrotniak Izabela, Wandas Lena.

Reprezentacja dziewcząt klasy 5-6: Galej Laura, Piech Julia, Marszałek Zuzanna, Hadam Kamila, Toczek Lilianna, Piwowar Elena.

Opiekunem drużyny dziewcząt był Pan Radosław Telega.