Finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych – Kolbuszowa 23.04.2018 r.

W dniu dzisiejszym na obiekcie „Fundacji na rzecz kultury fizycznej” w Kolbuszowej odbyły się w finały wojewódzkie w drużynowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny młodsza dziewcząt z klas V-VI oraz starsza chłopców klas II/III Gimnazjum.

Drużyna dziewcząt z liderką Hanną Marszałek uplasowała się na znakomitym III miejscu, dziewczęta odebrały pamiątkowe medale, dyplom oraz okazały puchar. Należy podkreślić, nasza drużyna łącznie zebrała 93 pkt., tyle samo co II drużyna, lecz decydował najlepszy wynik indywidualny.

Drużyna chłopców w swojej kategorii ostatecznie zajęła VI miejsce, w stawce dwunastu drużyn.

Opiekunowie drużyn: Radosław Telega, Damian Chudzikiewicz.

Na koniec serdeczne podziękowania dla właścicieli lokalu „LUBIĘ TO” za ufundowanie posiłku oraz kart podarunkowych!!!