Franciszek Drewniak z Grand Prix PUCHARU POLSKI

Po zaciętych bojach w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Przemyślu Franek Drewniak, chłopak z nad Sanu, uczeń klasy 8b wygrywa klasyfikację roczną Spławikowego Grand Prix Pucharu Polski 🇵🇱 2022 Kadetów U15. Serdeczne gratulacje Franciszek, Tomasz Drewniak. Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok i nowe zwycięskie starty w zawodach, za które trzymamy kciuki.

Wojewódzki Festiwal Sztafet – Stalowa Wola 06.10.2022 r.

Na stadionie MOSiR w Stalowej Woli na zakończenie cyklu zawodów lekkoatletycznych przeprowadzony został II Festiwal Sztafet. Zawody zgromadziły aż 191 drużyn z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowały cztery sztafety. Rywalizacja przebiegała w sztafetach 4x100m, w sztafecie olimpijskiej oraz w sztafecie szwedzkiej. Największym sukcesem naszych uczniów było III miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci sztafety 4×100 m chłopców. Drużyna wystąpiła w składzie Bartosz Martowicz, Wojciech Mnich, Kacper Wójcik, Ivan Lazarevic.

Opiekunami drużyn byli: Damian Chudzikiewicz, Radosław Telega.