Czytamy z sercem

Uczniowie klas 3a, 3b i 6c uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Czytamy sercem”, mającej na celu promocję literatury, poszerzenie wiedzy na temat serca i jego chorób, propagowanie zdrowego stylu życia. Słuchacze z 3a poznali losy Auror, która naprawiała ludzkie serca. Dzieci z 3b zobaczyły księgę uczuć, a młodzież z klasy 6c czytała fragmenty powieści „11 papierowych serc”. Każda grupa omawiała budowę najważniejszego organu ludzkiego ciała, proponowała dietę, która wzmocni nasz organ oraz wykonywała zakładki do książek.

Festiwal sztafet

Kolejna impreza lekkoatletyczna odbyła się w dniu dzisiejszym w Stalowej Woli.Tym razem zawodnicy mierzyli się w Finale Wojewódzkim rywalizacji sztafet : 4×100, sztafecie szwedzkiej 400x300x200x100,oraz sztafecie olimpijskiej 800x400x200x100 m.

Najbliżej podium uplasowali się chłopcy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajmując 5 miejsce w sztafecie 4x100m, ich młodsi koledzy w Igrzyskach Dzieci w tej samej dyscyplinie zajęli 6 miejsce.

Pozostałe drużyny z naszej szkoły spisały się na miarę swoich możliwości dzielnie walcząc z reprezentacjami innych szkół.

Skład chłopców:

4×100 IMS – Kacper Wójcik, Wojtek Mnich, Olivier Piskorek, Ivan Lazarevic.

4×100 ID – Gabriel Łaś, Filip Łybacki, Aleksander Teplicki, Jakub Łach.

Sztafeta szwedzka – Iwo Gmyrek, Tymon Gmyrek, Piotr Domin, Bartosz Martowicz.

Dziewczęta:

4×100 ID – Wiktoria Boczar, Zuzanna Flisak, Nadia Zawadzka, Lena Wandas.

Sztafeta szwedzka – Kamila Hadam, Laura Galej, Dominika Prokop, Julia Piech.

Opiekunami zawodników byli Pan Damian Chudzikiewicz – chłopcy

Pan Radosław Telega – dziewczęta.