Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada z okazji XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole zostały zorganizowane specjalne lekcje i przedsięwzięcia zachęcające do przypomnienia sobie tabliczki w przyjemny i inny niż zwykle sposób. W tym roku do akcji przyłączyli się bardzo aktywnie uczniowie klas III. Uczniowie układali rymowanki na temat taliczki mnożenia, w czasie przerw egzaminowali z jej znajomości starszych kolegów i pracowników szkoły. W klasach III-V zostały przeprowadzone konkursy pozwalające wyłonić Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Odbywały się również różnego rodzaju zabawy, internetowe mecze i rozwiązywanie łamigłówek. W akcję włączyli się nauczyciele klas III i matematyki. Koordynatorem akcji w szkole była pani Bogusława Szmul.