DO CZEGO SŁUŻY ŁYŻKA KUCHENNA?

Drewniana łyżka ma wiele zastosowań – nie tylko można nią mieszać zupę, ale można też zrobić z niej kukiełkę do klasowego teatrzyku.

Uczniowie z klasy 2 b ochoczo zabrali się do twórczej aktywności, której efektem były niepowtarzalne kukiełki wykonane z drewnianych narzędzi kuchennych, wełny, kolorowych materiałów, cekinów, koralików, guzików, wstążeczek, plasteliny i ruchomych oczek. Po skończonej pracy każdy uczeń mógł przedstawić swoją kukiełkę. Głównie pojawiły się księżniczki, ale był także stworki, potworki, piłkarze oraz wymyślone postacie.

Każda wykonana kukiełka była uśmiechnięta i skora do odgrywania swej roli w klasowym teatrzyku kukiełkowym. Dzieci już wiedzą, że tego typu zabawki rozwijają wyobraźnię jak żadne inne!

Pełna galeria zdjęć dostępna na profilu Facebook naszej szkoły