Jasełka z edukacją wczesnoszkolną

19 grudnia br. o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA. Uczniowie klas Ia, IIc, IIIc wprowadzili widzów w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przybyłych gości powitał i przedstawił Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr1 w Dynowie p. Tadeusz Święs. Wśród obecnych na widowni byli: Burmistrz Miasta Dynowa p. Zygmunt Frańczak, Przewodniczący Rady Miasta p. Roman Mryczko, Radni Miasta Dynów, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Alicja Wolańska, Radna Powiatu p. Ewa Hadam oraz zgromadzeni rodzice. Młodzi artyści przedstawili historię sprzed ponad dwóch tysięcy lat uświetnioną pastorałkami oraz montażem słownym, a także piękną scenografią.

Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Na koniec życzenia świąteczne złożyli: Burmistrz Miasta Dynowa oraz Przewodniczący Rady Miasta, Przewodnicząca Rady Rodziców, a także Radna Powiatu.

Jasełka przygotowały: Magdalena Gwóźdź, Justyna Bułdys, Weronika Potoczna, Elżbieta Słoninka.

Pomoc techniczna: Marek Siekaniec. Fot. Radosław Telega