Powiatowe sztafety przełajowe

Po kilku latach nieobecności, ponownie w Tyczynie odbyły się powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych.

Komplet sztafet reprezentował naszą szkołę na dzisiejszych zawodach.Tym razem awans do Finału Wojewódzkiego uzyskała w kategorii Igrzysk Dzieci sztafeta chłopców.

3 miejsce zajęli ich starsi koledzy w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Obydwie drużyny dziewcząt uplasowały się na 5 miejscach.

Reprezentacja chłopców – Iwo Gmyrek, Tymon Gmyrek, Piotr Domin, Bartosz Martowicz, Ksawery Baran, Eryk Mehmedovic, oraz Wojciech Mnich, Olivier Piskorek, Patryk Maziarz, Radosław Pleśniak, Kacper Wójcik, Ivan Lazarevic.

Opiekunem drużyny chłopców jest Pan Damian Chudzikiewicz.

Reprezentacja dziewcząt: Lena Wandas, Nadia Zawadzka, Elena Piwowar, Kamila Hadam, Emilia Bułdak, Małgorzata Gierlach, Zuzanna Zabój, Julia Boczar, Nikola Wandas, Amelia Mazur, Klaudia Uryć, Aleksandra Wojdyło. Opiekunem był Pan Radosław Telega.