Sportowe podsumowanie roku szkolnego 2022/23

W sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej w powiecie rzeszowskim za rok szkolny 22/23. Starostwo reprezentował Radny Powiatu, nauczyciel wychowania fizycznego p. J. Faraś oraz członkowie zarządu PSZS p. Z. Przygórzewski, p. S. Niemiec, p. J. Piekiełek, a także prezes WSZS w Rzeszowie J. Bigus. Naszą delegację stanowili w-ce dyrektor szkoły p. R. Potoczna , nauczyciele wychowania fizycznego D. Mazur, D. Chudzikiewicz oraz reprezentacja uczniów w osobach E. Wilk, K. Wójcik. Urząd Miasta Dynowa reprezentowała p. M. Peszek. Nagrodzono finalistów wojewódzkich, nauczycieli wf oraz najlepsze szkoły w powiecie. Nasza szkoła zajęła 11 m-ce w województwie, co dało 2 w powiecie rzeszowskim. Serdeczne gratulacje!!!