Spektakl pt.” Legenda o białym Orle”

W dniu 26 maja uczniowie klas I i II  naszej szkoły wybrali się do Domu Strażaka by obejrzeć spektakl pt.” Legenda o białym Orle”. Przedstawienie odbyło się w ramach realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dynowie projektu pt.” Symbole narodowe ostoją polskości”. Podczas przedstawienia poruszona została jakże ważna dla nas Polaków tematyka naszych wartości i symboli narodowych. Uczniowie czynnie brali udział w przygotowanym dla nich przedstawieniu. Rozmawiali m.in. o godle, fladze oraz  hymnie Polski. Poznali atrakcyjnie im przedstawioną legendę o Orle białym. Na koniec uczestniczyli w interesujących zabawach aktywizujących. Każda z klas oglądająca przedstawienie otrzymała upominek w postaci gier o tematyce patriotycznej.