„Rozwiń skrzydła, uwierz w siebie!!!”

24 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka klasy pierwszej. W tym dniu dziewczynki i chłopcy z pierwszych klas oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pięknie recytowali wiersze i śpiewali wyuczone piosenki. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły Pana Tadeusza Święsa. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Po uroczystej akademii były pamiątkowe zdjęcia i pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy sukcesów i samych miłych dni w murach naszej szkoły.