Finał Ogólnopolski w sztafetowych biegach przełajowych

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie XI sztafetą w Polsce👈🇵🇱💪

W bardzo chłodnym Białymstoku odbyły się Ogólnopolskie Finały w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja województwa podkarpackiego czyli Nasza szkoła dzielnie stawiała czoła najlepszym drużynom w Polsce.

Po zaciętej rywalizacji zajmujemy XI miejsce w gronie 16 województw. Do miejsca IX tracimy zaledwie 6 sekund.

Należy dodać, iż na 4 zmianie na skutek błędu w przekazaniu pałeczki nasz zawodnik musiał biec cały dystans (ok 800 m) w jednym bucie 🫣🫣.

Tym bardziej naszej drużynie należą się wielkie brawa za charakter i wolę walki do samego końca.

Nasi reprezentanci wystąpili w następującym składzie:

Tymon Gmyrek klasa 5b

Iwo Gmyrek klasa 5b

Bartosz Martowicz klasa 6a

Piotr Domin klasa 6b

Ksawery Baran klasa 6c

Tymoteusz Telega klasa 4c

Eryk Mehmedovic klasa 5b

Drużynę do zawodów przygotował Pan Damian Chudzikiewicz.

Koszty wyjazdu pokryli Dyrektor i Rada Rodziców przy PSP NR1. Serdecznie dziękujemy ❤️

Ogromne gratulacje dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzebosi za zajęcie III miejsca w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej🔥💥💪🥉