Wojewódzki finał Igrzysk Dzieci w gimnastyce

Uczennice 28 szkół podstawowych z województwa podkarpackiego wystartowały w dniu dzisiejszym w finale województwa Igrzysk Dzieci w gimnastyce. Gospodarzem zawodów był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu k. Przeworska. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas 4ab w osobach Zuzanny Flisak, Leny Wandas, Wiktorii Boczar, Mai Szostek. Zawodniczki rywalizowały w wieloboju, na który składały się ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce, skok przez kozła. W klasyfikacji końcowej nasza drużyna uzyskała 70,8 pkt. co dało XXII m-ce. Były to dla nas pierwsze tego typu szkolne zawody, tym samym historyczne. Z niecierpliwością czekamy na kolejne, które odbędą się już w nowym roku szkolnym 2024/25.

Należy podkreślić, że dziewczynki na co dzień trenują pod okiem trenerek Anny Cichockiej (Lena&Zuzia) oraz Karoliny Pinkowskiej (Maja&Wiktoria)🤸‍♀️👏💪

Opiekunem/foto. był Radosław Telega.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.