IV Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W dniu 21 marca 2024 r. na hali lekkoatletycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyły się IV Mistrzostwa Rzeszowa Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Na starcie stanęli również reprezentanci naszej szkoły.Padło wiele dobrych wyników i kilka rekordów życiowych. W klasyfikacji szkół zajęliśmy 2 miejsce z taką samą liczbą medali jak zwycięzcy.Reprezentanci naszej szkoły zdobyli łącznie 9 medali z czego 6 z najdroższego kruszcu 🥇🥇🥇🥇 2 srebrne i 1 brązowy.

Pierwsze miejsca zdobyli:

– Julia Boczar w skoku wzwyż

– Dawid Lichota w pchnięciu kulą

– Oliver Piskorek w biegu na 60 m

– Iwo Gmyrek w biegu na 600 m

– Radosław Pleśniak w skoku wzwyż

– Piotr Domin w biegu na 200 m.

Srebrny medale padły łupem Ksawerego Barana w biegu na 600 m oraz Ivana Lazarevica w biegu na 300 m, a brązowy Wojciecha Mnicha również w biegu na 600 m. Pozostali zawodnicy również walczyli o jak najlepsze wyniki plasując się w finałach swoich konkurencji.

Zawodników przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego Pan Damian Chudzikiewicz oraz Pan Radosław Telega.